Jsem velice rád, že vás před měsícem naše historicky první soutěž zaujala, a tak mě napadlo, že bychom mohli soutěžit každý měsíc. Co vy na to? Chcete vyhrát malou pozornost?

Pokud ano, tak stačí jen správně odpovědět na otázku: Co je na obrázku? Své odpovědi posílejte, prosím, na email info@nasvesmir.cz (předmět: soutěž), a to nejdéle do 30.11.2016, 23:59:59 SEČ. Ze správných odpovědí bude jedna vylosována a její autor či autorka obdrží od Envéčka malou pozornost.

Malá nápověda: Na dnešní otázku možná najdete odpověď v jednom článku, který byl na našem webu publikován v říjnu 2016. 😉
TIP:   Astronomové odhalili záhadu exoplanet typu super-Země

01.12.16, 00:00 SEČ – Soutěž je ukončena! A jak zněla správná odpověď? Extrémně zářivý zdroj rentgenového záření (černá díra) XJ1417 + 52. Článek, který Vám měl pomoci najdete zde.

01.12.16, 00:14 SEČ – V této soutěži vyhrává pan Milan Matejček. Gratulujeme!


Upozornění: 1.12.2016 bude jméno výherce či výherkyně soutěže zveřejněno na tomto místě. V odpovědi na soutěžní otázku nemusíte zatím uvádět žádná osobní data. O adresu bude požádán pouze výherce. Ihned po vylosování výherce budou všechny emailové adresy vymazány. NÁŠ VESMÍR garantuje, že emailové adresy soutěžících nebudou samozřejmě žádným způsobem zneužity. V této soutěži jde jen o zábavu. Nejedná se o žádnou (ani skrytou) obchodní nabídku.