NÁŠ TIP

Rodinný projekt Planetárium Morava

Rodinný projekt a zapsaný spolek Planetárium Morava je planetárium mobilního typu, které se primárně věnuje vzdělávání na školách a prezentaci programů o světě kolem nás.

TIP:   Barevný vzduch

Planetárium Morava má na programu nejen promítání filmů, pořádá též tématické diskuze a různé hry, jejichž cílem je doplnění a rozšíření znalostí učiva. Programově určitě potěší jak vyučující, tak samozřejmě i děti a žáky. Obrovskou výhodou pojízdného planetária je, že promítací kopuli planetária je možné připravit prakticky kdekoli, a to během několika minut.

Pro MŠ nabízí Planetárium Morava programy, které děti seznámí zábavnou formou pohádek s fázemi Měsíce, pohyby Země i se souhvězdími zvěrokruhu. Pro ZŠ je připravena široká nabídka naučných filmů. Navíc s výběrem filmů vám pracovníci planetária rádi poradí. Není bez zajímavosti, že všechny programy jsou doplněny výukovými materiály a lektorskou činností zdarma.

S rodinným projektem Planetárium Morava, který určitě stojí za Vaší pozornost, se můžete blíže seznámit na této webové stránce a na Facebooku.

Zdroj & foto: planetarium-morava.cz